TEN, KUR KYLA RIZIKA UŽSIKRĖSTI

Sprendimai įvairiems sektoriams

RIZIKA UŽSIKRĖSTI

Viešose ir privačiose erdvėse

  • Medicinos sektoriuje: ligoninėse, klinikose, poliklinikose, laboratorijose, odontologijos klinikose, slaugos namuose ir kt.
  • Švietimo įstaigose: darželiuose, mokyklose, dienos centruose.
  • Paslaugų teikėjų patalpose: sporto klubuose, grožio salonuose, masažo salonuose ir pan.
  • Moderniose tvariose patalpose: verslo centruose, biuruose, viešbučiuose, konferencijų salėse ir kt.
  • Pramonės įmonėse: gamybos, pramoninės erdvėse, sandėliuose.
Oro dezinfekcija mokymų salėje

Medicinos sektoriui

Odontologijos klinikoms

Odontologijos klinikose – viena iš didžiausių rizikų apsikrėsti virusais ar bakterijomis – tiek gyd. odontologams, tiek jų pacientams. Nežiūrint respiratorių bei kitų apsaugos priemonių naudojimo, nežiūrint įrangos dezinfekavimo.

Procedūrų metu į burną purškiant vandens srovę susidaro aerozoliai, įtraukiantys ir mikroorganizmus iš paciento burnos. Aerozoliai pasklinda į patalpą ir laikosi ore iki kelių valandų. Tuo metu kyla rizika apsikrėsti ir kitiems gydytojams bei kitiems pacientams.

Skaitykite plačiau

Ligoninėms ir poliklinikoms

Ligoninėse ir poliklinikose susirenka daug žmonių, sergančių įvairiomis ligomis. Tai sukuria palankias sąlygas oru plintančių virusų ir bakterijų plitimui. Daugelis ligų, tokių kaip gripas, tuberkuliozė ar pneumonija, gali plisti per orą, kai sergantis asmuo kosėja, čiaudėja ar kalba.

Čia dažnai trūksta pakankamai veiksmingų oro filtravimo sistemų, kurios galėtų sumažinti oru plintančių patogenų kiekį.

Be to, daugelis gydomų pacientų turi susilpnėjusią imuninę sistemą, todėl yra labiau pažeidžiami. Jie gali lengviau užsikrėsti infekcijomis, o užsikrėtę – sunkiau sirgti.

Ligoninėje
Belaukiant

Gimdymo namams

Gimdymo namai turi laikytis aukštų medicinos standartų, įskaitant priemones higienos bei sterilumo užtikrinimui. Jie yra atsakingi už motinos ir kūdikio sveikatą ir saugumą. Bet kokia infekcija gali sukelti rimtų sveikatos problemų, todėl svarbu imtis visų galimų prevencijos priemonių.

Tuo labiau, kad gimdymo metu moters ir naujagimio imuninė sistema gali būti susilpnėjusi, todėl jie yra labiau pažeidžiami infekcijoms. Bet kokia infekcija gali sukelti rimtų sveikatos problemų, todėl svarbu imtis visų galimų prevencijos priemonių.

Modernioms tvarioms patalpoms

Atsakingiems darbdaviams

Vienas apsirgęs darbuotojas gali užkrėsti visą komandą. O tai gali turėti nemažą poveikį visai organizacijos veiklai.

Ypač aktualu žiemos metu, kai ligos plinta greičiau – ypač per gripo epidemijas. Net negalvojant, kas būtų jei pasikarotų koronoviruso pandemija.

Prevenciškai saugotis vertinga ne tik dėl darbdavio įvaizdžio.

Video: „Countline“ džiaugiasi darbuotojams įdiegtu sprendimu.

„Žaliems“ biurams

Modernūs „žalieji“ biurai numato tvarią darbo aplinką, sveiką ir saugią darbuotojams bei svečiams. Tai susiję ne tik su tvarumu, tačiau ir su darbuotojų produktyvumu.

Tvarumo ir sveikatos vertinimo standartai BREEAM bei WELL skatina kurti ne tik tvarius, ekologiškus pastatus, bet ir sveikus gyventi ir dirbti. Vienas iš svarbių standartų reikalavimų – aukštas patalpų oro kokybės lygis per visą pastato eksploatavimo laikotarpį.

Oro kokybės standarto WELL v2 Air aukščiausias A14 lygis reikalauja, kad patalpose būtų naudojamas ultravioletinis (UV) baktericidinis švitinimas siekiant sumažinti ar panaikinti mikroorganizmų ir pelėsių augimą. Rūpindamies pastatų, patalpų tvarumu ne tik padidinate nekilnojamojo turto vertę, bet ir prisidedate prie visuomenės gerovės.

Ligoninėje
APSAUGOKITE SAVO DARBUOTOJUS IR KLIENTUS

Užsisakykite nemokamą patalpų įvertinimą: