ATENDO veikla

Padedame didinti pelningumą atsakingiems ir ambicingiems verslams. Darome tai paprastai ir tiesiogiai – per reikšmingą energijos kaštų taupymą.

Atendo apšvietimo bei dezinfekcijos sprendimai atsiperka ir kitose svarbiose verslo srityse. Mažiau broko ir ligų– daugiau produktyvumo, darbuotojų pasitenkinimo ir motyvacijos.

Tvarumas, rūpestis žmonėmis ir pelno augimas – su Atendo šios gražios idėjos nelieka tik deklaracijomis bet įsikūnija praktiškuose ir atsiperkančiuose sprendimuose.

ATENDO privalumai

3A formulė

Atsiperkamumas + Atsakingumas = Augimas

Atsiperkamumas

Apčiuopiamas energijos kaštų sumažėjimas – tai akivaizdžiausia, bet toli gražu ne vienintelė Atendo sprendimų ekonominė nauda. Efektyvūs apšvietimo ir dezinfekcijos sprendimai sukuria geresnes sąlygas produktyviam darbui, pagerina darbuotojų entuziazmą ir lojalumą.

Atsakingumas

Atendo sprendimai – tai atsakomybė ne tik prieš gamtą, bet ir prieš žmogų. Ir tai nėra tik graži frazė, nes Atendo – tai konkretus rūpestis kiekvienu. Verslo savininkui Atendo padeda ne tik sutaupyti, bet ir daryti tai tvariu bei atsakingu būdu. Vadovams Atendo suteikia galimybę pasirūpinti savo darbuotojais bei pagerinti procesų sklandumą. O Atendo rūpestis darbuotojais – tai saugesnė, sveikesnė ir komfortiškesnė aplinka darbo vietoje.

Augimas

Smarkiai sumažėję sąnaudos, padidėjęs produktyvumas, sklandesni procesai ir labiau motyvuoti darbuotojai – visa tai sukuria sąlygas paspartinti tvarų ir atsakingą verslo augimą.

Natūralu, kad mokslininkai ir verslininkai pasaulį mato šiek tiek skirtingai. Į tai galima žiūrėti kaip į iššūkį, stabdantį vaisingesnį verslo ir mokslo bendradarbiavimą. Tačiau mes čia matome galimybių – juk skirtingos matymo perspektyvos leidžia atrasti inovatyvius, subalansuotus ir praktiškai naudingus sprendimus. Dirbdami su Lietuvos mokslininkais turėjome galimybę pristatyti rinkai visikai kitokius, žmogui ir aplinkai draugiškus dezinfekavimo sprendimus. Bendradarbiavimą tęsime ir toliau, tobulindami esamus ir kurdami naujus produktus. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie to, kad mokslo pasiekimai pagerintų tiek verslo procesus, tiek mūsų visų kasdienybę.

Unikalūs sprendimai jūsų įmonei.

Tarp šimtų tūkstančių pasaulio įmonių nėra dviejų vienodų. Kiekviena įmonė, kiekviena verslo sritis turi savo veiklos ypatumus. Stengiamės būti dėmesingi jūsų išskirtinumui. Suprasdami, kad pvz. maisto pramonės ir mikroprocesorių gamybos įmonėse apšveitimo poreikiai skiriasi iš esmės, siūlome būtent jūsų veiklai pritaikytus sprendimus. Patirtys ir kompetencijos, įgytos bendradarbiaujant su mokslininkais bei gilinantis į klientų poreikius leidžia tiksliai nustatyti jūsų poreikius ir surasti išskirtinai jums efektyviausią sprendimą.

ATENDO vadovo žodis

Ar būtina rinktis tarp tvaraus atsakingo veikimo ir didesnio pelno?

Tarp pragmatiškumo ir rūpesčio savo darbuotojais?

Tarp buvimo sėkmingu verslininku ir atsakingu moraliu žmogumi?

Manau, tokie klausimai aplanko ne tik mane, bet ir daugybę verslininkų bei vadovų. Vis dėl to tikiu, kad atsakant į šiuos klausimus nebūtina ieškoti kompromisų – įmanoma įgyvendinti „ir – ir“ principą. Aplinkai draugiški sprendimai pelningumą gali ir padidinti. Investicijos į rūpestį darbuotojais gali ir turi atsipirkti. Atsakingas veikimas – tai ne apribojimai o galimybių išplėtimas. Svarbiausia – dėmesingas, atsakingas ir kūrybiškas požiūris bei nusiteikimas.